Gratulacje! Udało ci się zaprosić dziewczynę na randkę! 

Od kilku tygodni podoba Ci się dziewczyna – jest śliczna, słodka, czujesz, że do Ciebie pasuje i postanowiłeś w końcu do niej zagadać. Świetnie wam się rozmawiało, przez co jeszcze bardziej siedzi Ci w głowie i nie możesz przestać o niej myśleć… Dlatego postanowiłeś zaprosić ją na randkę, aby dać jej do zrozumienia, że wpadła Ci w oko. Zgodziła się. Świetnie! Jesteś szczęśliwy i podekscytowany, jednak tu pojawia się jeden mały, ale zaprzątający głowę problem.

Jak wybrać idealne miejsce na pierwszą randkę?

Co zrobić, aby randka była udana? Jakie wybrać miejsce, aby Twoja wybranka była pozytywnie zaskoczona i abyście mogli miło spędzić razem kilka godzin, podczas których nie obejdzie się bez flirtu, a może nawet złapania za rękę? Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pomyśleć jest to, co dziewczyna może lubić. Jeśli znasz ją dłużej niż kilka dni, pewnie dobrze wiesz jaką ma pasję, co lubi robić, gdzie czuje się dobrze. Na tej podstawie powinieneś orientować się, które z miejsc w mieście przypadnie jej do gustu. Jeśli kobieta, z którą jesteś umówiony jest raczej domatorką, nie lubi szalonych przygód i jest dość nieśmiała, gafą nie będzie zabranie jej do popularnego miejsca na randki – kina. Siedząc dłuższy czas przy Tobie na horrorze lub komedii romantycznej poczuje się swobodnie, a po wyjściu z sali możecie zacząć dyskusję. Jak inaczej mogły potoczyć się losy głównego bohatera? Który bohater był najbardziej irytujący, a który całkiem zmienił bieg wydarzeń? Po seansie zabierz ją na spacer do parku i kawę, a na pewno będzie zachwycona!

W kinie nie grają nic, co mogłoby się wam spodobać? Żaden problem. Zaproponuj oglądanie filmu w domu, poprzedzone wspólnym przygotowaniem przekąsek, które pysznym smakiem umilą wam czas. Pamiętaj, że zapraszanie przedstawicielki płci przeciwnej do domu może być odebrane przez nią nieco dwuznacznie – warto zaznaczyć, że twoim zamiarem jest tylko miło spędzony czas, bez niczego, na co mogłaby się nie zgodzić.  

Jeśli jednak kobieta, która zawróciła Ci w głowie należy do tych, które gonią wiatr i nie patrzą za siebie, masz ogromne pole do popisu! 

Cudownym pomysłem jest zabranie jej na podróż samochodem we dwoje do innego miasta. W trakcie jazdy możecie słuchać ulubionych albumów muzycznych i rozmawiać na nieskończone tematy, zatrzymując się na szybką kawę w McDonald’s. Po dotarciu na miejsce zacznijcie zwiedzać miasto, spacerując po jego ulicach, niech każdy przeczyta jakąś ciekawostkę na temat tego, co właśnie widzicie. To naprawdę świetny i oryginalny pomysł na wspólne spędzenie czasu i poznanie się.

Alternatywą dla długiej podróży może być bilard, kręgle lub salon gier. W trakcie ruchu wytwarzają się endorfiny, a atmosferę podekscytowania podkręci dodatkowo rywalizacja. Kto wygrywa – dostaje buziaka. W policzek, ma się rozumieć!

Gdzie warto zabrać dziewczynę na randkę?

Podsumowując – gdziekolwiek, gdzie będziecie mogli w miarę możliwości skupić się na sobie i będziecie czuć się dobrze. Pamiętaj, że podejmując decyzję o wyborze miejsca na wyjątkową, pierwszą randkę nie powinieneś kierować się wyłącznie tym, co lubi twoja para. Jeśli dziewczyna zaproponuje elegancką restaurację, a ty na co dzień jadasz w chińskiej knajpie, a w szafie masz tylko jedną białą koszulę – w miły sposób odwiedź ją od tego pomysłu. Ważne jest, aby obie strony czuły się komfortowo. Powodzenia!

Zobacz również Jak urozmaicić życie seksualne w związku? Kilka praktycznych porad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj