Miejsce Kultury

Filharmonia to miejsce, w którym kultura i sztuka przedstawiana na scenie – jest najważniejsze. Artyści produkują się na scenie i przenoszą swoje emocje na widownie. W filharmoniach występują bardzo często pełne orkiestry, które grają muzykę klasyczną, ale nie zawsze. Zdarza się, że artyści muzyki rozrywkowej mają swój występ w filharmonii – właśnie z udziałem orkiestry. Tego typu występy są pamiątką do końca życia dla artystów, oraz dla wszystkich widzów. Cały koncert jest bardzo ważnym wydarzeniem. Takich koncertów nie ogląda się na co dzień i właśnie dlatego tego typu spotkaniom towarzyszy odpowiedni ubiór, który jest wyrazem szacunku wobec artystów i całego miejsca jakim jest filharmonia, która jest symbolem kultury i sztuki.

Zazwyczaj osoby, które nie ubiorą się odpowiednio do wydarzenia bardzo odstają od całej reszty. Muszą zostać zachowane pewne standardy, które są tak na prawdę też tradycją, która wiąże się z całą powagą tego miejsca, które ma przynieść nam niezapomniane emocje i wspomnienia. Wchodząc do filharmonii jesteśmy jej częścią. Widz jest ważnym aspektem danego spotkania, szczególnie tego muzycznego. Bez odbiorców muzyka nie miałby sensu. Właśnie dlatego, że artyści podchodzą bardzo poważnie do całego wydarzenia – my jako widzowie musimy to uszanować i wyglądać odpowiednio do całej sytuacji.

Schludnie

W naszym ubiorze ważny jest jego galowy charakter i to, żeby był schludny. Chcemy pokazać nasz szacunek do całego wydarzenia. Bardzo dobrze w takiej sytuacji sprawdzą się różnego rodzaju koszule, garnitury i ubrania, która swoim wyglądem i stylem są odpowiednie do wydarzenia tak wysokiej jakości. Nie jest miejsce, do którego chodzi się codziennie. Jako goście i członkowie całego wydarzenia musimy pasować pod względem naszego wyglądu. Galowy i elegancki ubiór nada nam i całemu wydarzeniu odpowiedniego klimatu, który jest tam konieczny do odpowiedniego spędzenia czasu, według zasad, które panują w tego typu miejscach. Nikt nie powiedział, że wszyscy muszą wyglądać w taki sam sposób. Można oczywiście eksperymentować i nadać naszej kreacji naszego stylu. Ważne, żeby przy tym zachować charakter stroju, który jest elegancki i przeznaczony tylko na właśnie takie specjalne okazje.

Widz

My jako osoby, które przychodzą słuchać danego koncertu i karmić się artystyczną zawartością w pewien sposób jesteśmy częścią samego wykonu. Naszym strojem oddajemy charakter danego miejsca. Nie możemy zapomnieć, że właśnie taka jest rola stroju. Chcemy pokazać kim jesteśmy i gdzie się udajemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj