Ważny dzień

Randka to często bardzo ważny dzień. Chcemy wypaść jak najlepiej i zrobić dobre wrażenie na drugiej osobie. Podczas takiego spotkania musimy czuć się swobodnie i wyglądać odpowiednio do sytuacji i okoliczności tego wyjątkowego spotkania. Wszystko robi się jeszcze bardziej istotne kiedy jest to nasza pierwsza randka w danym związku. Wtedy, tak na prawdę robimy to pierwsze i to najważniejsze wrażenie na ważnej dla nas osobie. Nie warto jednak udawać kogoś kim nie jesteśmy. Musimy wyglądać naturalnie i zarazem stosowanie do sytuacji. Pokażmy kim jesteśmy i zachowajmy przy tym dobry styl, który na pewno zrobi wrażenie na drugiej osobie i zdobędziemy u niej dodatkowe punkty na start.

Co mamy ubrać

To jak się ubierzemy zależy od kilku czynników. Głównym jest miejsce naszego spotkania. Jeżeli, idziemy do dobrej restauracji – to warto ubrać się elegancko. Dobrym wyborem będą ubrania na ważną okazję np. dobra koszula. Zrobimy w ten sposób dobre wrażenie na naszym partnerze i pokażemy, że potrafimy dostosować się do danego wyjścia. Co innego ubierzemy na spacerze do parku, czy też na wspólny trening na siłowni. W wyborze stroju ważny jest to gdzie się udamy. Dobrym sposobem na wybór odpowiednio stroju jest po prostu dobranie go do okoliczności. Wtedy na pewno nie popełnimy błędy, który postawi nas w złym świetle.

Moda ma nas wyrazić

Nie zapominajmy jednak o tym, że ubranie pokazuje nasz charakter i nasze zainteresowania. W związku bardzo ważne jest poznanie drugiej osoby i zainteresowanie jej pasjami. Nie chodzi o to, żeby każdy w związku był zafascynowany każdym z aspektów życia drugiej osoby, ale o to, żeby je po prostu poznać i wiedzieć co lubi dana osoba. Bardzo pomocna w takim przedstawieniu naszych zainteresowań jest wybranie z naszej szafy ubrań, które oddają nasze pasje. Jeżeli lubimy dany zespół i mamy koszulkę z jego członkami – to warto założyć ją na randkę. Wtedy, pokażemy drugiej osobie coś z naszego życia.

Nie możemy jednak zatracić się w tym co mamy na sobie. Nie jest to najważniejsze. Drugie ubrania nie są wyznacznikiem wartości człowieka. Nigdy nie możemy oceniać kogoś po tym co ma na sobie. Warto jednak pochwalić kogoś jeżeli postara się i dobrze wygląda na danym spotkaniu z nami, czyli też na randce. Takie wydarzenie jest bardzo ważne dla człowieka i postarajmy się, żeby wyglądać w tym dniu jak najlepiej. W ten sposób można komuś pokazać, że zależy nam na drugiej osobie i to spotkanie jest ważną okazją. Nie zapomnijmy przy tym, że należy wyglądać schludnie, ale w naszym własnym stylu. Bycie sobą jest bardzo ważne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj