Dla rodziców ślub dziecka stanowi nie lada przeżycie. Warto w czasie uroczystości podziękować im za troskę, wychowanie, codzienny trud i przede wszystkim przygotowanie wesela. To moment wzruszający dla wszystkich – pary młodej, samych rodziców, a także gości weselnych. Dobrze jest zrobić takie podziękowania w odpowiedni sposób, poprosić rodziców o wyjście na środek, powiedzieć kilka słów od siebie, zadedykować piosenkę i przede wszystkim wręczyć prezent, który będzie wyrazem wdzięczności i miłości. Co zatem wybrać, by rodzice poczuli się wzruszeni i usatysfakcjonowani? Poniżej kilka propozycji. 

Zdjęcia w pięknym foto – albumie lub książce 

Prezent dla rodziców w ramach podziękowań ślubnych powinien mieć wydźwięk sentymentalny i stanowić pamiątkę na długie lata. Takie wymagania spełni pięknie wydana książka lub foto – album, w którym rodzice znajdą wspólne, rodzinne zdjęcia. Zarówno z przeszłości, jak i lat obecnych. Taka inicjatywa zachwyci każdego. Wykonanie prezentu nie jest trudne, wystarczy znaleźć w Internecie firmy, które zajmują się przygotowaniem takich atrakcji. Zdjęcia w pięknej oprawie, z dedykacją na stronie tytułowej mogą być doskonałym wyrazem naszej wdzięczności. 

Spersonalizowane podziękowania

Każdy osobisty akcent prezentu sprawia, że obdarowany czuje się wyróżniony. Dlatego warto przygotować upominek spersonalizowany, dedykowany mamie i tacie. Mogą to być podziękowania wyryte w kawałku drewna, jakaś część ubioru z odpowiednim napisem czy filiżanki z ciepłą, osobistą dedykacją. Taki upominek będzie zapamiętany na długo. Dobrze też wpisać datę, by rodzice po latach wiedzieli, kiedy dokładnie otrzymali takie wyjątkowe, spersonalizowane podziękowania. 

Kosze prezentowe

Popularnością cieszą się również pięknie przygotowane kosze prezentowe, w których rodzice będą mogli znaleźć ulubione słodycze, kawę, herbatę czy alkohol. Taki prezent ucieszy, choć nie będzie pamiątką na długie lata. Warto zastanowić się, jaki rodzaj prezentu najbardziej zachwyci rodziców. 

Zabiorę Cię właśnie tam… 

Wiele par młodych idzie o krok dalej i przygotowuje dla rodziców niespodziankę innego typu. Wycieczka do miejsca, gdzie rodzice się poznali, spędzili pierwsze wspólne wakacje czy przeżyli miodowy miesiąc. Taki  wyjazd ma być próbą powrotu do pięknych, szczęśliwych chwil z przeszłości i relaksem po długich przygotowaniach do wesela dzieci. Trzeba dobrze znać swoich rodziców, by wybrać miejsce sentymentalne i ważne dla obojga. 

Wzruszający gest

Są prezenty, które nie wymagają długiej organizacji czy nakładów środków finansowych. Można przygotować dla rodziców wspólnie wykonaną piosenkę czy wyrecytować osobiście napisany wiersz. To prezent od serca, który na pewno wywoła lawinę łez i wzruszy każdego gościa. 

Warto pamiętać o podziękowaniach dla rodziców, bo więź łącząca rodzica z dzieckiem jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj