Rocznice ślubu rodziców, szczególnie te okrągłe, to wyjątkowe momenty w życiu całej rodziny. Warto wspólnie celebrować ten dzień, nawet jeśli nie jest planowana z tej okazji żadna większa uroczystość. Jako dzieci możemy pokazać, że cieszymy się ze szczęścia rodziców i życzymy im miłości na kolejne lata.

Klasyka gatunku

Istnieje grupa prezentów, które absolutnie zawsze się sprawdzą, szczególnie jeśli odpowiednio je spersonalizujemy. Dodanie imienia, daty, życzeń, zawsze zwiększa wartość sentymentalną prezentu. Wymieńmy klasyczne prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu:

  • Ręczniki z imionami
  • Kubki – mogą być również z imionami, choć obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo przeróżnych kubków na rocznicę, mogą być także ze zdjęciami lub zabawnymi tekstami rodziców
  • Albumy ze zdjęciami dzieci, wnuków, a także pięknie oprawione zdjęcia do powieszenia na ścianie
  • Kalendarz ze zdjęciami członków rodziny lub ważnych dla rodziców miejsc 
  • Ekspres do kawy + kawa – klasycznie, a jednak jeśli rodzice lubią kawę, a nie mają ekspresu, będzie to z pewnością bardzo doceniony prezent

Twórzmy wspomnienia

Rodzice rzadko myślą o sobie, warto więc w dniu ich święta zadbać, by mieli taką możliwość! Wspaniałym pomysłem na prezent z okazji rocznicy są wszelkiego rodzaju bilety i vouchery. Zaproszenie rodziców na kolację, wyjście do teatru, wspólny masaż lub (w bardziej luksusowej wersji) na weekend w SPA będzie czymść absolutnie wyjątkowym. Rodzicom zdecydowanie przyda się czas spędzony we dwoje i z pewnością docenią tego typu prezent.

Nietuzinkowo

A może z okazji rocznicy warto zaskoczyć swoich rodziców i podarować im coś, czego zupełnie by się nie spodziewali? Czemu na przykład nie obdarować ich leżakami (można je spersonalizować, dodać imiona i datę!), fartuchami do wspólnego gotowania czy zabawnymi koszulkami? Jeśli mają poczucie humoru i lubią śmieszne niespodzianki, z pewnością będą używać tych prezentów przez długi czas!

Inne pomysły na nieoczywiste prezenty dla rodziców:

  • Plakat z drzewem genealogicznym lub z datą ślubu, zdjęciami dzieci i wnuków, cytatami – do wykonania samodzielnie lub zamówienia
  • Zestaw do founde – na rynku dostępne są przepiękne zestawy, idealne na prezent. Rodzice z pewnością wykorzystają taki podarunek podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. 
  • Skok ze spadochronem – coś szalonego dla szalonych rodziców! Koniecznie w pakiecie z filmem i zdjęciami z tego wydarzenia!
  • Deska z grawerem do serwowania potraw – elegancko i z klasą, a jednak nietuzinkowo
  • Personalizowane poduszki z imionami lub zdjęciami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj